Sprzątanie poddaszy

Nawet jeśli włożymy maksimum wysiłku w posprzątanie mocno zabrudzonego poddasza, nie mamy gwarancji, że przywróci to pełną czystość. Wiele zagrożeń jest niewidocznych, potrzeba zatem profesjonalnego zabiegu, aby być pewnym, że poddasze jest bezpieczne.

Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których na poddaszu zagnieździły się ptaki. Ich odchody stanowią siedlisko dla bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Niebezpieczne są także ich pióra: gnieżdżą się w nich pasożyty groźne dla zdrowia człowieka (jak np. obrzeżek – kleszcz, który wywołuje poważne choroby). Ptaki potrafią w błyskawicznym tempie pokryć grubą warstwą odchodów podłogi i ściany, dlatego doczyszczenie poddasza staje się trudne i wymagające, a ogólnodostępne środki nie są w stanie usunąć bakterii. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dysponujemy środkami i metodami, które gwarantują przywrócenie czystości.

 

Kompleksowe sprzątanie poddaszy

Poddasza sprzątamy kompleksowo. Jeśli istnieje taka konieczność, opróżniamy je z niepotrzebnych sprzętów. Następnie wykonujemy dezynfekcję i dezynsekcję – zabiegi mające na celu skuteczne wyeliminowanie drobnoustrojów oraz usunięcie owadów, zwłaszcza tych niebezpiecznych dla zdrowia człowieka. Stosujemy integrowane metody, każdorazowo analizując przypadek i dobierając najlepsze z nich.

Jako osobną usługę oferujemy także zabezpieczenie poddasza przed ptakami. Wszystko po to, aby nie dopuścić do powtórnego zanieczyszczenia poddasza. Stosujemy w tym celu siatki ochronne, kolce i/ lub żele. Metody dobieramy tak, aby były jak najbardziej efektywne w konkretnym przypadku.

Call Now ButtonZadzwoń teraz