Dezynfekcja domów i mieszkań na terenie Górnego Śląska – stop wirusom i grzybom!

Nasza firma zajmuje się nie tylko tym, co widoczne gołym okiem. Podejmujemy się również walki z grzybami, drobnoustrojami, wirusami i grzybami, by pomóc zwalczać te nieuchwytne zagrożenia dla ludzkiego organizmu. Dezynfekcja domów w Katowicach i innych miastach Górnego Śląska jest ważnym działem naszej oferty – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dlaczego dezynfekcja ma znaczenie?

Oferując usługi tego rodzaju, wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom, które wiedzą, że dezynfekcja wirusów w Rudzie Śląskiej, czy innym mieście na terenie naszych działań, to tak naprawdę jedyny skuteczny sposób, by otoczenie była całkowicie czyste od wszelkich drobnoustrojów.

Dzięki temu mieszkania i domy staną się bezpiecznym miejscem do życia – to zapewnia wykonana przez nas dezynfekcja w Tychach i innych obszarach województwa śląskiego, potraktowane w ten sposób nie będą już niosły ryzyka infekcji.

Metody dezynfekcji: jak i gdzie dezynfekujemy?

W trosce o każdego Klienta, którego interesuje dezynfekcja mieszkań w naszym wykonaniu – dokonujemy indywidualnego doboru metody, tak by była możliwie najbardziej dopasowana do okoliczności.

Przykładowe metody dezynfekcji stosowane przez nasz zespół:

  • substancje chemiczne,
  • ozonowanie,
  • promieniowanie UV,
  • stosowanie pary wodnej o temperaturze 100-105 stopni Celsjusza i dostosowanym ciśnieniu.

Wyróżnia nas duże doświadczenie w każdej z wyżej wymienionych metod. Dlatego nie ma znaczenia, jak wielkim wyzwaniem zdaje się być dezynfekcja wirusów i grzybów w Zabrzu, czy gdzie indziej. Dobierając odpowiednią metodę – poradzimy sobie z każdą.

Warto dodać, iż choć konieczność dezynfekcji kojarzy się bardziej z placówkami medycznymi, czy miejscami pracy – równie skutecznie może i powinna być skierowana do zastosowania w domach prywatnych i właśnie taką usługę w trosce o zdrowie Państwa i wszystkich domowników, oferujemy.

Dezynfekcja w Pszczynie i innych, śląskich miastach – przegląd usług specjalistycznych

Sprzątanie miejsc nietypowych

Bez względu na to, czy planują Państwo zakup wiekowego domu, czy zwyczajnie w tym aktualnym jest miejsce szczególnie mocno zanieczyszczone – warto zgłosić się do nas, abyśmy profesjonalnie zajęli się dezynfekcją danego obszaru.

Likwidacja alergenów

Liczba alergików z roku na rok jest niepokojąco większa. Wychodząc naprzeciw potrzebom, poszerzyliśmy naszą ofertę o zabieg Allergoff®PRO, którego skuteczność w zneutralizowaniu alergenów kurzu domowego została naukowo potwierdzona.

Dezynfekcja po zgonie

Nasze usługi obejmują również realizację profesjonalnej dezynfekcji i uporządkowania miejsca śmierci osoby bliskiej. Jeśli borykają się Państwo z tak trudną sytuacją, dobrze jest oddać ją w pracę specjalistów, którymi jesteśmy.

Dezynfekcja samochodów

Po nabyciu samochodu używanego warto dokonać jego kompleksowej dezynfekcji. Troski o bezpieczeństwo własne i przyszłych pasażerów pojazdu nigdy za wiele – z przyjemnością zajmiemy się tym w sposób profesjonalny i skuteczny.

Odgrzybianie i osuszanie mieszkań

Jeśli zostali Państwo dotknięci skutkami powodzi, czy też zmagają się Państwo z uporczywym występowaniem pleśni – jesteśmy do dyspozycji. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwalają nam zająć się tym w specjalistyczny sposób.

Ozonowanie

Jeśli są Państwo przeciwni stosowaniu chemii w usługach dezynfekcji, jednak potrzeba pozbycia się nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów z domu jest faktem – zachęcamy do skorzystania z ekologicznej oferty ozonowania.

Call Now ButtonZadzwoń teraz