Dezynsekcja na Górnym Śląsku – zwalczamy owady bez litości!

Mrówki, prusaki, albo – co gorsza: karaluchy! Jeśli mają Państwo problem z którymkolwiek z tych insektów, jesteśmy po to, by go usunąć! Kompleksowe zwalczanie owadów na terenie Górnego Śląska to dziedzina, w której jesteśmy maksymalnie wyspecjalizowani.

Bez względu na to, czy interesuje Państwa dezynsekcja mrówek w Jastrzębiu Zdroju, czy zwalczanie karaluchów w Raciborzu – jesteśmy przygotowani na to, by poradzić sobie z każdym takim wyzwaniem – z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych Klientów.

Dezynsekcja owadów – dlaczego warto ją wykonać?

Dezynsekcja, czyli mówiąc bardziej dosadnie, tępienie szkodliwych owadów ma za zadanie przede wszystkim chronić człowieka przed chorobami, które są przenoszone przez te insekty. Nikt nie podważa ich znaczenia dla ekosystemu, ale jeśli ich obecność w domu, bądź jego najbliższym otoczeniu staje się zbyt kłopotliwa – może stać się zagrożeniem.

Właśnie dlatego zwalczanie karaluchów, pluskiew, komarów, czy innych owadów charakterystycznych dla naszej strefy klimatycznej jest tym, czym się zajmujemy z takim zaangażowaniem. Warto podkreślić, że działania te dotyczą nie tylko osobników dorosłych, ale też jaj, czy larw.

Tylko bezpieczna dezynsekcja

Każde zgłoszenie jest rozpatrywane przez nas indywidualne, a co za tym idzie – środki, których używamy są starannie dobierane do każdego zlecenia. Najlepiej przedstawić to na przykładzie: nie ma dla nas znaczenia, czy zgłosi się do nas z prośbą o zwalczanie kleszczy mieszkaniec Tychów, czy chodzi o zwalczanie Prusaków w Gliwicach na terenie dużego zakładu pracy.

Nie stosujemy uniwersalnych rozwiązań, ale do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z tak samo dużym zaangażowaniem. To pozwala nam na kompleksowe podejście do tematu – przy użyciu wyłącznie bezpiecznych, przetestowanych i certyfikowanych środków.

 

Metody dezynsekcji: czyli jak to robimy?

Metody chemiczne

Stosujemy odpowiednio dobrane środki owadobójcze.

Metody fizyczne

Stawiamy na: użycie gorącej pary, ozonowanie bądź promieniowanie UV.

Metody mechaniczne

Oczyszczamy otoczenie z owadów, wychwytując je z pomocą pułapek bądź innych metod.

Metody biologiczne

Zwalczamy owady z pomocą innych żywych organizmów, które są ich naturalnymi wrogami.

Dezynsekcja: inne usługi

Zwalczanie meszek i kleszczy

Czas pozbyć się strachu związanego z boreliozą, czy toksynami! Wystarczy po nas zadzwonić, a pomożemy Państwu pozbyć się kleszczy i meszek: szybko, prosto, bezpiecznie.

Zwalczanie prusaków, likwidacja karaluchów

Karaluchy i prusaki zwalczanie – tych insektów jest jednym z naszych najczęściej wykonywanych zadań. Nic dziwnego, są nie tylko obrzydliwe, ale też są nosicielami licznych chorobotwórczych drobnoustrojów. Zatem bez względu na to, czy chodzi o usuwanie karaluchów w Cieszynie, czy pozbycie się prusaków w dowolnym innym, śląskim mieście – staniemy na wysokości zadania!

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Odradzamy samodzielne usuwanie gniazd szerszeni i os! Lepiej zlecić to specjalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i sposoby do tego zadania. Nasz zespół jest w tej kwestii do Państwa dyspozycji.

Odkomarzanie

Koniec z terrorem, który sponsorują nam komary każdego lata. Jeśli Państwo również chcą pozbyć się skutecznie tego nieproszonego gościa na rodzinnych grillach – jeden telefon do nas może ukrócić niewygodną sprawę skutecznie.

Zwalczanie pluskwy

Im szybciej pozbędą się Państwu pluskiew z domu, tym lepiej! Dzisiaj mogą być to pojedyncze insekty i ugryzienia, ale już wkrótce – problem może być ciężki do opanowania. Wiemy, jak temu zaradzić.

Zwalczanie szkodników drewna

Stop dla szkodników niszczących domy, meble, czy zabytki! Nasz zespół wie, jak sobie poradzić z tymi szkodnikami, by pozbyć się kłopotu raz na zawsze.

Call Now ButtonZadzwoń teraz